15 winkels · 123.162+ producten
Lancia

Lancia Autobianchi A112 generaties en bandenmaten

Autobianchi A112

1.Generation

1981 – 1986
Benzine29–51 kW (39–69 PS)Handgeschakeld

Winter banden voor Lancia Autobianchi A112 - marktoverzicht, tests, reviews 2026

Ik ben op zoek naar ....

Beste Winter winterbanden voor sneeuw
Beste Winter banden voor elektrische voertuigen
Beste ijsbanden
Beste droge behandeling Winter banden
Beste Winter regenbanden
Stilste Winter banden
Meest zuinige Winter banden
Beste anti-aquaplaning Winter banden

Veelgestelde vragen

Welke bandenmaten passen op Lancia Autobianchi A112?
De Lancia Autobianchi A112 gebruikt de volgende bandenmaten: / R.
Hoeveel generaties heeft de Lancia Autobianchi A112?
De Lancia Autobianchi A112 heeft 1 generaties, van 1981 tot 1981.
Hoe kies je banden voor Lancia Autobianchi A112?
To choose the right tyres for Lancia Autobianchi A112: 1) check which tyre sizes fit your generation. 2) choose between summer, winter, or all-season tyres. 3) compare test ratings from independent organizations. 4) consider your driving priorities (wet safety, comfort, mileage). 5) decide between premium and budget segments based on your budget.

Bandenlab.be

DOWNLOAD

Bandenlab.be

Vergelijk banden, lees testresultaten en vind de beste prijzen — alles in één app.